Hakkımızda

Bülent Dekorasyon , uzun yıllardan beri yapı sektörüne hizmet veren ve bu doğrultuda tecrübesiyle müşterilerinin firmaya olan güvenlerini sürekli kılarak onların taleplerini karşılayan bir kuruluştur. Bülent Dekorasyon olarak misyonumuz, yüksek standartlı kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlamak ve onların haklarını sonuna kadar korumaktır.

1Müşterilerimizin memnuniyeti bizim için olmazsa olmazlardandır. Ev ve işyerlerinizin dekorasyon çalışmaları yapıldıktan sonra sadece size özel müşteri temsilcimiz işin kalite kontrolünü yapmakta ve ancak müşteri memnuniyetinden emin olunduktan sonra iş teslimini gerçekleştirmektedir.

Anahtar teslimi projelerde geniş tecrübemiz uygulama aşamasından montajına kadar bize yüksek düzeyde başarı sağlamaktadır. Alt yapıya önem veren ciddi, prensip sahibi, çalışma disiplini yüksek, kaliteye önem veren, işini severek yapan, öğrenmeye açık bir kadroya sahip ve ileriye dönük kendini daha da geliştirme hedefleri olan firmamız, hedefleri doğrultusunda çalışmalarına ve yoluna devam etmektedir.

MutfkBülent Dekorasyon, yapılan iş referansımızdır prensibiyle bir müşteriyle bir kere değil, devamlı çalışma ilkesiyle çalışır. Hiç kimse aldatılmaktan hoşnut kalmaz. Kaldı ki müşteri de aldatılma konusunda oldukça hassastır. Kendisini aldatan bir firmayla da müşteri başka bir deneyim yaşamak istemez. İşte bu yüzden yaptığımız işlerde işi bitirmek adına değil, işi kaliteli ve sağlam bir şekilde bitirmek için çalışırız.

Bu doğrultuda hız, kalite ve güven olarak belirlediğimiz ana kriterlerimiz ışığında  kaliteli uygulama daima ön planda tutulmakta olup, bunu gerçekleştirirken de iş güvenliği ve işçi sağlığına da gerekli itina gösterilmektedir. Bülent Dekorasyon, kendi bünyesindeki ekibi ve ekipmanları ile profesyonel olarak sürekli gelişim ve değişimi hedefleyerek kaliteli hizmet anlayışını ilke edinmiştir.